Замовлення приймаємо

за телефоном: Пн-Пт 10:00 - 18:00,

на сайті: цілодобово!

Категорії

Тріоксідент 10 пакетів по 0.5г без інструментів

0.5гх10 порошок
Виробник : Владмива (Vladmiva)
895,00 грн

Пакування: 0.5г х 10 порошок

Призначення:

Застосовується для ретроградного пломбування, для пломбування верхньої апікальної частини каналу з незавершеним формуванням кореня, для закриття перфорацій кореневого каналу, а також як лікувально-ізолювальне покриття пульпи.

Склад і основні властивості:
Матеріал «Тріоксідент» (або «Тріоксідент» швидкотвердне) являє собою кальцій-алюмосилікатний цемент. При взаємодії з водою матеріал утворює пластичну масу, яка активно виділяє гідроксид кальцію (що забезпечує високу лужність матеріалу - рН 12,8), поступово твердне, перетворюючись в ході реакції в нерозчинний гідроалюмосилікат кальцію. «Тріоксідент» (або «Тріоксідент» швидкотвердний) містить дрібнодисперсні частинки оксидів кальцію, кремнію, алюмінію, пластифікатор і рентгеноконтрастний наповнювач. В якості активного бактеріостатичної добавки, що має загальну хімічну природу з основними компонентами, в матеріал введена гідроокис мідікальцію.
При змішуванні порошку з дистильованою водою при температурі 18-23оС і вологості 50% у ваговому співвідношенні 3: 1 утворюється зручна в застосуванні паста, що не втрачає пластичність протягом 10-15 хвилин. Матеріал твердне в порожнині зуба протягом 4-х годин, повне затвердіння відбувається за 24 години.
Для отримання цементного тесту прискореного затвердіння необхідно використовувати матеріал «Тріоксідент» швидкотвердний. Порошок змішують з рідиною, що містить прискорювач твердіння, при температурі 18-23оС і вологості 50% у ваговому співвідношенні 3,5: 1. Робочий час отриманої пасти становить 3-4 хвилини. У порожнині зуба час початкового затвердіння матеріалу складає 12-15 хвилин, повне затвердіння відбувається за 24 години.
Підвищена механічна міцність і прискорений час затвердіння дозволяють застосовувати матеріал «Тріоксідент» швидкотвердний як лікувально-ізолювальну підкладку, а також для тимчасового пломбування при лікуванні карієсу.
Матеріал «Тріоксідент» (або «Тріоксідент» швидкотвердний) стимулює процеси апексо- і остеогенезу при лікуванні зубів з несформованими коренями, припиняє резорбцію кісткової тканини, при покритті пульпи стимулює утворення дентинного містка, має бактерицидні властивості, високу біосумісність, низьку розчинність і високу механічну міцність, а також забезпечує герметичність закриття каналів, роблячи їх непроникними для бактерій.
Використання інструментів для ретроградного пломбування дозволяє вводити пасту в канал, виключивши влучення надлишків матеріалу в періапікальну область, а також працювати з невеликою кількістю матеріалу, направляючи весь матеріал безпосередньо в зону дефекту. За допомогою набору інструментів з різними за формою канюлями і пластиковими насадками (аплікаторами) можна дозовано, без особливих зусиль доставити матеріал у важкодоступні ділянки кореневого каналу. Універсальність інструментів дозволяє практику лікарю використовувати їх при роботі з іншими матеріалами для пломбування каналів або для накладення лікувальних і ізоляційних прокладок.

Технічні характеристики продукту
Производитель Владмива