Замовлення приймаємо

за телефоном: Пн-Пт 10:00 - 18:00,

на сайті: цілодобово!

Категорії

Ambar Universal APS, FGM, 5 мл (Амбар універсал, Ембер юніверсал)

Ambar Universal APS - ТЕХНОЛОГІЯ, самопротравлюючий універсальний адгезив для всіх видів робіт, 5 мл, FGM
Виробник : FGM
1867,22 грн
1701,24 грн

APS - нова технологія, при якій адгезив не змінює колір при полімеризації і після завершення процесу!

Найвища якість УНІВЕРСАЛЬНОЇ АДГЕЗІЇ

ЩО НАДАЄ ОСОБЛИВІСТЬ?

• Великий вміст метакрил оксідецил дигідрофосфату: висока міцність зчеплення і клінічна довговічність;

• Він характеризується високою адгезією в різних режимах нанесення: самопротруючий, селективне протруювання і повне протруювання;

• Він застосовується як праймер для металів і кераміки;

• Він містить протруєні наночастинки двоокису кремнію, які забезпечують адгезивну плівку більшої стійкості і міцності;

• Він сумісний з цементами подвійного, авто- і світлоотвердіння;

• Він володіє хімічними характеристиками, які гарантують якість затвердіння (навіть в середовищі з підвищеною вологістю) і відповідно довговічність адгезивної плівки;

• В одному флаконі знаходиться комбінація праймера і бондів, що полегшує клінічні етапи;

• Він містить розчинник на основі етанолу, що забезпечує високий ступінь спорідненості з дентином і відповідне утворення гібридного шару.

КОЛИ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ

• У всіх класах прямих реставрацій з композитами (класи I, II, III, IV і V);

Примітка: Протокол адгезії може проводитися трьома способами:

1) самопротруювання (без протруювання емалі або дентину);

2) селективне протруювання (протруювання тільки емалі);

3) повне протруювання (протруювання емалі та дентину);

• При адгезивному цементуванні (як доповнення до композитного цементу) ортопедичних елементів (внутрішньо кореневі штифти / гіпсові зліпки, коронки, імплантати / внутрішні вкладки, вініри і ін.), Виготовлені зі склопластику, церомера, кераміки, полімерного композиту і металу;

• Адгезивні репарації кераміки та композитів;

• Для посилення адгезії ортопедичних елементів, виготовлених з металу або кераміки (полевошпатна, лейцитова, літій-дисілатна, цирконієва): застосовується як праймер перед нанесенням композитного цементу.

 

«Ambar Universal характеризується надзвичайно збалансованою кількістю метакрил оксідецил дигідрофосфату / води, що сприяє посиленню приєднання метакрил оксідецил дигідрофосфата до структури зуба особливо при самопротруюванні».

 

Множинна дія, МАКСИМАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

 

Ambar Universal демонструє чудові результати при приєднанні до композитним цементам для цементування всіх видів ортопедичних елементів. Адгезів сумісний з композитними цементамі подвійного, авто- і светоотвержденіє. Адгезів універсальний, і може застосовуватися з ортопедичними елементами, виготовленими з металу або кераміки, що збільшує його адгезію до композитного цементу. Наявність великої кількості метакрил оксідеціл дигидрофосфата в його складі максимізує адгезивную міцність і клінічну довговічність, що свідчить про чудову ефективності в порівнянні з іншими адгезивами на ринку.

 

РІЗНІ ПРОТОКОЛИ

Він являє собою помірно кислотний (pH = 2,6 до 3,0) самопротравлівающие адгезив, який не вимагає попереднього застосування фосфорної кислоти на емаль і дентин. Однак перед його застосуванням все ж можливо проводити виняткове селективне кислотне протравлювання емалі або кислотне протравлювання поверхонь емалі та дентину.

 

ПРАКТИЧНІСТЬ

Для зручності стоматолога Ambar Universal випускається системою одного флакона (сьоме покоління), об'єднуючи в собі праймер і сполучна речовина. Його сучасна і практична упаковка є також важливою інновацією, яка полегшує його застосування фахівцем в щоденній роботі. Пляшку можна відкривати і закривати однією рукою. Крім того, нова пробка забезпечує виділення краплі відповідного розміру для нанесення без зайвої витрати.