Замовлення приймаємо

за телефоном: Пн-Пт 10:00 - 18:00,

на сайті: цілодобово!

Категорії

Skyce crystal (Скайс Хрусталь)

1шт, діаметр 1.8мм, колір: прозорий, хамелеон
60,00 грн

Пакування: 1шт діаметр 1.8мм, колір на вибір: прозорий, хамелеон

Як прикраса для зубів використовують стрази, оброблені в заводських умовах під комп'ютерним контролем. Така прикраса анітрохи не втрачає блиску під впливом їжі. Стрази відполіровані до дзеркального блиску, тому випромінюють чудову гру світла.

За допомогою скайсів можна не тільки прикрасити свої зуби, але і приховати деякі природні дефекти: пігментні плями, нерівності та інше.

Стрази фіксують за допомогою спеціального композиту, званого бондом. Ця речовина аналогічно лаку і твердне під впливом іонної лампи. Подібний йому гель використовується для накладних нігтів. Склад бондів ретельно і довго розробляли, щоб зробити прозорим. Крізь нього добре заломлюється світло, і камінь на зубі виблискує всіма своїми гранями.

Камінь не викликає неприємних відчуттів у роті. Він абсолютно плоский і не виступає вперед, навколо нього не скупчуються залишки їжі, немає тертя об губи. Скайс вагою всього десяту частину грама і не вимагає ніякого додаткового догляду.

Сама процедура нешкідлива: скайс просто приклеюють, не препаруючи при цьому зуб.

Видаляють його особливим розчином або інструментом, приблизно так само, як позбавляють від брекетів. Причому емаль на місці, де був страз, залишається блискучою, здоровою і гладкою.

Технічні характеристики продукту
Производитель Другой